ADN Beursanalyse

| home | werkwijze | aex aandelen | amx aandelen | agenda | begrippen | historie | reageren |

  • De AEX-index is snel afgedaald naar een niveau iets onder de stippellijn rond 258,4 die ik noemde als mogelijk steunlijn. De stand onder deze lijn betekent een daling naar het laagste punt van gisteren rond 257,3.
  • Daarmee ga ik echter te snel door de bocht. Om 10.02u is in de onderliggende 1 minuut grafiek een poging gestart om tot de vorming van een bodem te komen. Het is nog te vroeg om iets te zeggen over het succes van deze poging, ik kan u op grond van deze ontwikkeling echter niet met voldoende zekerheid zeggen of we naar 257,3 gaan of hier een bodem maken. Dit zal het koersverloop ons moeten leren.
  • Zouden we toch verder dalen dan kan er rond 257,3 net als gisteren steun liggen, wat wil zeggen dat ik pas onder die grens meer zekerheid over het vervolg zou hebben. De waarde 257,3 lag in de uurgrafiek die ik gisteren besprak op het 50% niveau, een daling daaronder zou ons naar het 61,8% niveau rond 255 brengen. Zover is het nu nog niet en het is nog onzeker of het daarvan gaat komen. Eerst moet blijken of we rond het huidige niveau of eventueel op 257,3 steun vinden, dan kunnen we pas echt verder kijken. -Ad Nooten-

Geplaatst dinsdag 26 mei 10.13u.

Naar boven

 

 

Hier ziet u de stand van de AEX op het moment dat u deze pagina opvroeg:

    

Extra koppeling naar actuele AEX-grafiek van Euronext