ADN Beursanalyse

| home | werkwijze | aex aandelen | amx aandelen | agenda | begrippen | historie | |

  • Zoals u ziet wordt de bovenkant rond 758 van het gap dat vanmorgen tussen 755,2 en 758 tot ontwikkeling kwam stevig verdedigd. Er zijn inmiddels drie korte termijn bodems gevormd bij de bovenkant van het gebied dat vanmorgen werd overgeslagen. Men wil in de makt koste wat het kost voorkomen dat de AEX het gap in gaat en dat gesloten wordt. Hier wordt actief op gestuurd vanuit de markt. We zullen echter rekening moeten houden met de mogelijkheid dat het gap binnenkort alsnog gesloten wordt. Dat zal dan volgende week zijn, mocht het daadwerkelijk gebeuren.

  • Zojuist zijn de potentiële weerstandsgrenzen 760,2 en 760,7 doorbroken, de aanval op dat rond 761,5 is geopend. 

  • Zou de grens 761,5 blijvend doorbroken worden dan maakt dat een vervolg naar het 61,8% Fibonacci niveau rond 764,7 waarschijnlijk. 

  • Ontstaat in tegenstelling hiermee een top rond 761,5 dan bestaat de kans dat we vervolgens toch de ontwikkeling doormaken die men zo gedreven tracht te voorkomen, namelijk het sluiten van het gap met een daling naar 755,2 of lager. -Ad Nooten-

Geplaatst vrijdag 3 mrt 2023 16.14u.

            Hier ziet u de stand van de AEX (met een vertraging van 15 minuten):

    >

           Extra koppeling naar actuele AEX-grafiek van Euronext

Naar boven