ADN Beursanalyse

| home | werkwijze | aex aandelen | amx aandelen | agenda | begrippen | historie | reageren |

  • PotentiĆ«le steunniveaus stellen vandaag niets voor, de stemming is uitermate negatief. In de afgelopen uren zijn de grenzen 720,4 en 717,9 doorbroken, de malaise houdt tot dusverre aan. De uurgrafiek heeft geen houvast meer voor wat mogelijke richtpunten betreft, laten we daarom naar de daggrafiek gaan. 

  • Uit deze daggrafiek met Bollinger Bands blijkt dat de AEX de middellijn nadert. Deze stippellijn loopt vandaag rond 713,5. Daalt de beursgraadmeter verder dan is deze lijn een goed richtpunt. De vraag is nog wel of de AEX vanmiddag verder daalt. 

  • De Amerikaanse markten zijn pas een half uur open en vertonen na een aanvankelijke daling heel voorzichtige pogingen om tot de vorming van een bodem te komen. Het is nog prematuur, nog niet genoeg om over de vorming van korte termijn bodems te spreken. Het verloop in het eerste half uur is niet altijd leidend voor het verloop dat na deze start volgt. Dat maakt het op dit moment ongewis of de stap naar de middellijn vanmiddag gemaakt wordt. Het kan, maar is niet zeker. -Ad Nooten-

Geplaatst woensdag 6 apr 2022 16.24u.

            Hier ziet u de stand van de AEX (met een vertraging van 15 minuten):

    >

           Extra koppeling naar actuele AEX-grafiek van Euronext

Naar boven