ADN Beursanalyse

| home | werkwijze | aex aandelen | amx aandelen | agenda | begrippen | historie | |

AEX uurgrafiek 040215 11.00u

  • Het gap van gisteren is gesloten, dat is het resultaat van het tweede uur handel. Bij de onderkant van het gap 451,9 kan eventueel een bodem worden ontwikkeld.

  • De terugkeer onder de stippellijn rond 454,4 betekent dat het omkeerpatroon van gisteren ongeldig is geworden. De uitbraak van gisterenmorgen uit de driehoek 454,4 - lijn e is een valse uitbraak geworden. Op een valse uitbraak volgt vaak een beweging in de richting tegenovergesteld aan die van de oorspronkelijke uitbraak. We moeten voor alle zekerheid rekening houden met de mogelijkheid van een voortzetting naar beneden. Er liggen overigens nog wel wat potentiële steunniveaus te wachten, zo moet ik hier op grond van de kwartiergrafiek die volgt aan toevoegen.

AEX kwartiergrafiek 040215 11.00u

  • In de kwartiergrafiek tekende ik Fibonacci lijnen over de stijging 446,4 - 457,7. Het 50% niveau valt bijna samen met de onderkant van het nu gesloten gap. De niveaus kunnen samen wellicht voor bodemvorming zorgen, al zie ik daar op dit moment nog geen tekenen van.

  • Een vervolg naar beneden betekent een daling naar het 61,8% niveau rond 450,7. Dit is het volgende potentiële steunniveau. Bij alle stippellijnen eronder kan theoretisch eveneens nog steun liggen. -Ad Nooten-

Geplaatst woensdag 4 feb 11.20u.

 

Hier ziet u de stand van de AEX (met een vertraging van 15 minuten):

   >  

Extra koppeling naar actuele AEX-grafiek van Euronext

Naar boven