ADN Beursanalyse

| home | werkwijze | aex aandelen | amx aandelen | agenda | begrippen | historie | |

AEX kwartiergrafiek 071111 13.00u

  • De stijging waar ik drie kwartier geleden melding van maakte zou veroorzaakt kunnen zijn door berichten in de Italiaanse krant Libero dat premier Berlusconi op het punt zou staan zijn aftreden bekend te maken, zo melden enkele attente lezers. Ik kan het noch bevestigen noch ontkennen, maar meende er desalniettemin goed aan te doen het aan u te melden.
  • Het 61,8% niveau rond 300,3 is ondanks doorbraakpogingen intact gebleven als weerstandsniveau. Nu er hier bovendien een top is ontstaan zouden we normaliter een vervolg naar beneden moeten krijgen.

AEX kwartiergrafiek 071111 13.00u

  • Ik heb de kwartiergrafiek voorzien van Fibonacci lijnen over de stijging 296,4 - 300,8. Mogelijke steunniveaus vinden we nog rond 298,6 (50%) en 298,1 (61,8%). We hebben het 50% niveau na enen inmiddels bereikt en daar vooralsnog steun gevonden. De markt probeert dus een hogere bodem neer te zetten en de index toch nog verder te laten stijgen. 
  • Zou dit niet lukken en komen we onder 298,1 dan keren we terug naar 296,4, waar we dan waarschijnlijk ook doorheen zakken. Bij afsluiten van deze update ligt er echter nog steun. -Ad Nooten-

Geplaatst maandag 7 nov 13.15u.

Naar boven

 

 

Hier ziet u de stand van de AEX op het moment dat u deze pagina opvroeg:

    

Extra koppeling naar actuele AEX-grafiek van Euronext