ADN Beursanalyse

| home | werkwijze | aex aandelen | amx aandelen | agenda | begrippen | historie | reageren |

AEX kwartiergrafiek 060510 09.15u

  • De AEX is vanmorgen met een gap naar beneden geopend en heeft dat gap vervolgens door een terugkeer naar het laagste punt van gisteren gesloten. Rond dit punt mag nu weerstand worden verwacht, waardoor ik er voorlopig van uit ga dat de beursgraadmeter de daling voort zal zetten. 
  • Het koersdoel 326 dat ik gisteren op grond van het hoofd en schouders patroon is vanmorgen al bijna bereikt, maar ik neem zolang we onder 328,7 blijven aan dat we geheel naar die grens gaan. Het is moeilijk om verder nog een koersdoel te geven, laat ik het toch proberen. Rond 324 vinden we het 76,4% niveau van de stijging 313,4 - 358,2 in de daggrafiek, dat zou bij een daling onder 326 een volgend korte termijn richtpunt zijn. 
  • Laten we de komende candles echter nog wel controleren dat we inderdaad verder dalen, want kopers stellen terwijl ik deze update schrijf nog alles in het werk om dit te voorkomen. -Ad Nooten-

Geplaatst donderdag 6 mei 09.26u.

Naar boven

  Hier ziet u de stand van de AEX op het moment dat u deze pagina opvroeg:

     Extra koppeling naar actuele AEX-grafiek van Euronext