ADN Beursanalyse

| home | werkwijze | aex aandelen | amx aandelen | agenda | begrippen | historie | |

  • De eerste grafiek van deze vijfde update van vandaag is de daggrafiek van de AEX-index. Ik wil u namelijk tonen dat we teruggekeerd zijn naar het hoogste punt van afgelopen vrijdag en hiermee het gap dat vanmorgen ontstond gesloten hebben. Dit is een belangrijk gegeven, want het wil zeggen dat er nu steun gevonden zou kunnen worden.

  • Er zou op drie punten steun kunnen liggen, namelijk rond 322,3, 321,9 of 321,6. Het betreft plaatsen waar vorige week vrijdag een top ontstond gedurende de dag, de stippellijn rond 321,9 speelde al eerder een rol in het koersverloop. 
  • Ik ga het komend uur kijken of de markt kans ziet tot de vorming van een bodem te komen. Dit is belangrijk in verband met de vraag of men nogmaals een poging gaat wagen om door 323,2 te breken, wat ook vanochtend niet blijvend is gelukt. Een nieuwe doorbraak door 323,2 en een stijging boven de weerstand rond 324 zijn noodzakelijk willen we verder kunnen naar 328,5, de top van dit jaar. Dit is waarom sommige partijen vanmorgen -tevergeefs- zo hun best deden om de graadmeter boven 323,2 te houden. -Ad Nooten-

Geplaatst maandag 14 dec 13.18u.

Naar boven

 

 

Hier ziet u de stand van de AEX op het moment dat u deze pagina opvroeg:

    

Extra koppeling naar actuele AEX-grafiek van Euronext